Modele xhaketash per femra

Modelet të cilat dominojnë sipas matérialité janě ATO nga kadifeja, pastaj nga materialet e përziera dhe TEKSTURA të theksuara. Fundet e ngushta dhe minifundet me motive grafike; janě ATO, istet e e padiskumarhme të garderobës dimërore. Për t`u veshur me xhaketa, siç sugjerojnë Emporio Armani e Lanvin – ose për tu kombinuar me bluza Kashmir për një efekt rastësor Shik. Hapësirë Edhe për fundet me pala, më mirë nëse janě në ton pastel ((Balenciaga) dhe për ATO shumë të gjata për t`u kombinuar me këmisha dhe athlète (Carolina Herrera). Nga fustani i ngushtë Tek ai i gjatë, fustanet e koleksioneve të Reja janě një himn për luksin PA kohë tipike për veshjet me gjelbërim të përjetshëm. Shembuj të kësaj janě fustanet e Emporio Armani – nga Linja ultra-klasike, me një prerje të thellë dhe detaje zbukurimi – dhe fustani në Model këmishe i Christian Dior me një accumulé lëkure në mes. Propozimet sezonale përfshijnë Edhe veshjet romantike me Lule si ATO të Tory Burch dhe Atje me thekë dhe me dantellë, si i Givenchy. Kjo copë Mund t`Ju veshë nga koka te këmbët, por sot do të përmbledhim DISA IDE si Mund të vishni xhaketën tartan, në të gjitha Modelet, prerjet APO ngjyrat! Këtë saison janě freskuar stylet klasike, si p.sh. palltot për kohën me Shi, por janě Edhe Modelet më të Reja, si p.sh. pallto të shkurtra plishi me kapuç. Këtë saison dizajnerët Ishin dorëlirë dhe vendosën që të na dhurojnë tri gjëra bashkë: komforin, efektin dhe dukjen elegante.

1. Katrorët e mëdhenj rrisin volumin; në pjesën e linjave katrorët bëhen më të Gjerë dhe theksojnë përmasën horizontale të trupit. Nëse NUK je shumë e dobët, shmang pantallonat tartan. Veshje oversize dhe Linja të pastra: këto janě parakushtet esenciale për veshjet e modës. Pavarësisht nëse është janě pardesy pariziene ose Mantel i gjithanshëm, fjalë kalimi është rehatia. Edhe xhaketa është rishikuar si një celés i relaksuar, me vëllime më të mëdha dhe më të Buta, ashtu si peliçja. Ngjyra Luan një ROL të Madh dhe varion nga nuanca intensive Deri në ATO neutrale si kamel, GRI dhe e Zezë. Merrni frymëzim nga koleksionet e Miu Miu, Derek Lam, Givenchy, N.

21 dhe Saint Laurent. Pantallonat gjatë stinës së vjeshtës do të jenë të gjera, të ngushta sipër e të gjera poshtë, prej Kamoshi ose lëkure; zgjedhin ruiner që preferoni, por zgjidhni me bel të lartë. KY është emëruesi i përbashkët që i JEP një kthesë Retro dimrit, Duke sjellë në mendje divat e të kaluarës si Marlene Dietrich dhe Katherine Hepburn, të cilët e kanë bërë até një “uniformë” me një Bukuri të papërmbajtshme.

http://canadaslim.net/buy-lasix/